|
|
2017-1-TR01-KA219-046009 “EVERY STUDENT IS SPECIAL”
LATVIA
- RIGA
16.10.2018
Special teacher - sample lesson about problems in learning.
Use of
didactic games while studying to develop interest, logical thinking and
memory.
VERA FALKO
Vera Faļko - Rīgas Pārdaugavas pamatskolas speciālais pedagogs,
kura strādā ar izglītojamiem, kuriem ir speciālās vajadzības.
Tēma: Mācīt reiznāšanu, izmantojot didaktiskās spēles
Mērķis: Nostiprināt izglītojamo prasmes reizināt ar cipariem 6,7,8 dažādās
izteiksmēs un grūtības pakāpēs, atrisnāt uzdevumus, kas attīsta izglītojamo
loģisko domāšanu un kognitīvās prasmes
Uzdevumi:
Nostiprināt reizināšanas prasmes ar cipariem 6,7,8, attīstot uzmanību, spēju
koncentrēties un loģisko domāšanu.
Mācīt iegūtās prasmes izmantot citās stundās un ārpuskolas.
Ar spēļu palīdzību ieinteresēt izglītojamos apgūt reiznāšanu spēļu procesā,
nostiprināt atmiņu un attīstīt loģisko domāšanu.
Nodarbības saturs:
Didaktiskās spēles, kas nostiprina zināšanas un prasmes izmantot reizināšanas
tabulu, interaktīvie materiāli izglītojamo matemātisko prasmju un kompetenču
attīstīšanai.
Izmantotās mācību metodes un tehnikas:
Vizuālā - demonstrācija
Kinestētiskā, praktiskā- didaktiskās spēles
Vārdiskā - dialogs
Darbs ar tekstu - jēgpilna lasītprasme.
Stundas gaita:
Animācijas spēle uzmanības attīstīšanai “Atrodi māju ciparam M”;
Didaktiskā spēle “Atrodi rezultātu dažādos varinatos”;
Atrodi reizināšanas rezultātu izteiksmēm ar 6,7,8. Izkrāso tos!
Dinamiskā pauze “Zirneklis”;
Didaktiskā reizināšana “Aprēķini piramīdu”;
Nostiprināt sīkās pirkstu motorikas prasmes “Metamo kauliņu rezultātu
reizināšana”;
“Sakārto summas loģiskā secībā, izveido apli” tēmas vispārināšana un
atgriezeniskā saite.
|
EN |